KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Talesma, eşsiz tasarımlarını ve yüksek kalite ürünlerini uluslararası otelcilik ve perakende sektörlerine sunuyor. Deneyimli ekibimiz otel odalarının donatılmasından, spa, havuz ve rezidans gibi mekanlara ve perakende raflarına kadar işletmeniz için özel çözümler geliştiriyor. Talesma olarak işletmelerin her iş dalında mükemmellik sergileyerek kendilerini ayırt edebileceklerine inanıyoruz ve tam da bu nedenle işletmelerin kalıcı izlenim bırakmalarını sağlayacak üstün kalitede ürünler üretiyoruz.

Seçkin saf Türk pamuğundan örülen ürünlerimizi ihtiyaçlarınıza göre uyarlıyor, müşterilerinize sunmak üzere marka imzanızı taşıyan olağanüstü yumuşak ve emici ürünler yaratıyoruz.

Şirketlerin vazgeçilmez iş ortağı olurken, benzersiz müşteri hizmeti ve yenilikçi çözümler sunmaya özen gösteriyoruz.

Özel Nakışlı Ürünler
Koleksiyonumuzdan dilediğiniz ürüne özel nakış işliyor, markanızı yüksek kaliteyle buluşturarak, özgün ürünlerle müşterilerinize taşımanıza yardımcı oluyoruz. Talesma olarak geçmişten günümüze bir kültürel mirası taşıyor, ürünlerimizi bu sanatsal dokunuşla örüyoruz. Markanızın imzasını taşımaktan öte, onu güçlendiren taze ve yenilikçi tasarımlarla bir iz bırakmasını sağlıyoruz. Tasarım, kalite ve uygun bütçeyi bir araya getiren öncü ürünlerimizle, müşterilerinize sunduğunuz deneyimi unutulmaz kılıyoruz.

 

Merchandising Çözümleri
Talesma’da, işletmelerin başarıyı iyi bir ürün sunmanın yanı sıra müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamakla yakalayabileceğine inanıyoruz. Ürünlerimizin lüks dokusu ve üstün emicilik özelliklerini cezbedici sunumlarla birleştirerek, özel merchandising çözümlerimizle ihtiyacı karşılamanıza destek oluyoruz. Müşterilerimize, ürünlerimizin potansiyelini maksimuma çıkaran satışa hazır merchandising önerileri sunuyoruz. İşletmenizi yüksek kalite ürünlerle güçlendirirken, kimliğinizi benzersiz bir sunumla müşterilerinize yansıtıyoruz.

 

Paketleme Çözümleri
Yüksek kalite tekstile olan tutkumuzu, doğru paketleme yöntemleri ile eşleştiriyoruz. Özel paketleme çözümlerimizin kapsamında, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yenilikçi ve yaratıcı yöntemlerimiz var. Projeniz için optimum çözümü bulmak üzere sizinle birlikte çalışıyor, ürünlerimizi ve teslimat seçeneklerimizi sizin ihtiyaçlarınıza göre uyarlıyoruz.

TAKIMIMIZA KATILIN

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN

facebook twitter instagram linkedin